Informace k ukončení školního roku

Vážení rodiče,
zdravím Vás ze školy a zasílám důležité informace k závěru školního roku, který se nám již kvapem blíží. Jak již bylo avizováno, zakončíme školní rok v pátek 26. 6., v pondělí 29. 6. a v úterý 30. 6. budou mít žáci ředitelské volno. Všichni žáci, kteří jsou nyní osobně přítomni ve škole (I. st.), či docházejí na konzultace (II. st.), obdrží vysvědčení v pátek 26. 6. během 1. vyučovací hodiny (I. stupeň 8.00 – 8.30 hod., II. st. 8.00 – 8.45 hod.). V tento den již nebudeme poskytovat školní družinu ani nebude oběd. Děkuji za pochopení.
Žáci, kteří zůstali na distanční výuce, si přijdou vyzvednout vysvědčení ve dnech 29. 6. – 1. 7. kdykoli od 7.00 do 14.00 hodin (popř. po ind. tel. domluvě 722 167 230). Zároveň prosíme o donesení učebnic a žákovské knížky, ve škole si vyzvednete výtvarné pomůcky a převlečení na Tv. Děkuji Vám všem za obrovskou vstřícnost a spolupráci, přeji Vám i Vašim dětem pevné zdraví a krásné období letních prázdnin. Ve škole se společně sejdeme v úterý 1. 9.
Jana Holubová, ředitelka školy

Written by