Dobročinná aukce: 22. 3. 2018

Dne 22. března 2018 se konal další ročník naší Dobročinné aukce. Každý rok aukci  připravují žáci 7. ročníku v rámci výuky občanské výchovy. Ve spolupráci s učiteli a rodiči vytvoří různé výrobky, které jsou na aukci jednak draženy, jednak prodávány. Výtěžek z této akce je potom věnován konkrétní nadaci nebo charitativní organizaci. Letos jsme si zvolili Nadační fond S lehkou hlavou(www.nfslehkouhlavou.cz). Samotnou akci, jež vždy probíhá ve školní jídelně naší školy, žáci s pomocí učitelů zorganizují, moderují a draží své výrobky, které se letos opravdu mimořádně povedly. Po odečtení nákladů byl výtěžek z letošní aukce 15 000 Kč. Velkou radost nám udělala paní Pavla Dandová, zakladatelka fondu, která si přijela peníze osobně převzít, ale hlavně všem poděkovat. Nakonec se sluší poděkovat maminkám, babičkám, tetičkám a všem ostatním za pomoc s výrobou dražených a prodávaných předmětů.

Written by